Tisztelt Szülők, kedves Kollégák, kedves Gyerekek!

Bandukoló körünk idei első túrája a Kámor legendákkal övezett csúcsára vezet bennünket.

Időpont: 2022. október 1. szombat.

Útvonal: Vác – Diósjenő, Diósjenői Erdei Szabadidőpark– Kámor –

A túra nehézségi foka: közepes

Táv: kb. 12 km.

Időtartam: kb. 5-6 óra

Szintkülönbség:  320m

Indulás, találkozás: Kirándulásunk kezdőpontja: a Diósjenői Erdei Szabadidőpark.

(Diósjenő, Erdészet, Hrsz: 158/2., 2643).

Vácról a vonat 7:39-kor indul (560/280 Ft/fő x 2 út) a 4B vágányról (S750), majd érkezik Diósjenőre 8:24-kor. A vasútállomástól kb. 30 perces sétával érjük el a Diósjenői Erdei Szabadidőparkot, ahonnan 9:00-kor célba vesszük a Kámort.

Visszaút: Diósjenőről Vácra 15:34-kor, majd 16:34-kor indul vissza a vonat.

Felszerelés: Kényelmes (nem új) vízálló, zárt cipő, tartalék zokni, időjárásnak megfelelő, réteges öltözet, esőkabát, kulacs, elemózsia, jó kedv!

A kirándulások önköltségesek, a várható kiadásokról igyekszünk pontos információt adni.

Kirándulásaink, túráink nyitottak, nem szükséges előzetes jelentkezés (ha igen, előre jelezzük). A kirándulásokon mindenki saját felelősségére vesz részt. Nem kötelező jellegűek, mindenki saját belátása szerint vesz részt rajtuk, bármikor be lehet csatlakozni, illetve ki is lehet hagyni túrákat.

Nagy szeretettel várunk minden családot!

Norbi bácsi: 30 5925095

Elektronikus napló

Belépés az E-Kétába és a Digitális Kollaborációs Térbe

E-KRÉTA